KRJ:n alaiset koulukilpailut
Kilpailut järjestetään Hervannan Oriasemassa
Kilpailupäivä on 21.01.2016, VIP 20.01.2016 (klo 10:00)
Vastuuhenkilö Ninni H. (VRL-05766)
Tulokset arvotaan tulosautomaatilla, lyhyellä arvonnalla
Vviralliset tulokset tulevat ajallaan esille VRL:n tulosarkistoon

Max. kolme (3) hevosta / ratsastaja / luokka
Hevonen kerran (1) yhteen luokkaan, maksimissaan kahteen (2) eri luokkaan
Osallistujia otetaan jokaiseen luokkaan 30
Hevosen VH-tunnus ei pakollinen, VRL-tunnus pakollinen! 

Osallistuminen
Osallistuminen osoitteeseen hervanta@sokerihattara.net
Viestin otsikoksi KRJ 021-030
Muodossa:
Luokka [rv]
ratsastaja (VRL-*****) - hevosen virallinen nimi

Väärin ilmoittautuneet hylätään. Mikäli osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, laita ne saman luokkaotsikon alle (esim. Luokat 1 & 2)

Luokat
1. Grand Prix 
2. Grand Prix 

Osallistujat / Tulokset

1. Grand Prix
1. Ninni H. (VRL-05766) - Wolf´s Quincy VH15-011-0473  
2. Ginevra (VRL-11040) - Charity von Lark VH15-013-0180  
3. Penelopeia (VRL-10625) - Treppenwitz  
4. eatnama (VRL-00620) - KWB Venetian VH15-031-1187  
5. Oresama (VLR-02753) – Ghost RR VH15-031-0971  
6. Oresama (VRL-02753) - Kiro FIN VH15-031-0474 
7. Meiju K. (VRL-12530) - Dark Rashad REC VH14-031-0280 
8. Penelopeia (VRL-10625) - Weltschmerz 
9. Ninni H. (VRL-05766) - Kaartin Public Enemy VH15-021-0707 
10. eatnama (VRL-00620) - KWB Payday Blues VH15-031-1186 
11. Meiju K. (VRL-12530) - Finnian Mark 
12. Piste (VRL-11720) - Blauw Oog VH15-012-0265 
13. Oresama (VRL-02753) - Charlie Express RR 
14. Emma P. (VRL-06525) - Prestys Nim 
15. naakka (VRL-10345) - Rembrandt NED VH15-032-0001 
16. Tintti (VRL-14118) - Molly Monroe VH15-012-0394 
17. Ginevra (VRL-11040) - Oldfinion Stark Conrad VH15-013-0092 
18. Meiju K. (VRL-12530) - Cobalt Blues VH13-031-0113 
19. eatnama (VRL-00620) - Picaresque Wolf VH15-031-1224 
20. Ginevra (VRL-11040) - Valdemar VH15-013-0184 
21. Piste (VRL-11720) - le Rêve Lelies en Fraude VH15-012-0393 
22. Pierre (VRL-10531) - Caspian Teal 
23. Emma P. (VRL-06525) - Carya Noreen VH15-031-0964 
24. Ninni H. (VRL-05766) - Fransdelight VH15-021-0659 
25. Pierre (VRL-10531) - Amber Dawn 
26. Pierre (VRL-10531) - Dead Space Prime 
27. Werry (VRL-12945) - Autumn Prince VH15-033-0058 
28. Emma P. (VRL-06525) - Winona Z 
29. Tintti (VRL-14118) - Adolf Hitchcock VH15-012-0395 
30. Piste (VRL-11720) - Amsterdam Diamond VH15-012-0248 

2. Grand Prix
1. Tintti (VRL-14118) - Adolf Hitchcock VH15-012-0395  
2. Meiju K. (VRL-12530) - Adeste Fideles Circus VH14-021-0112  
3. Penelopeia (VRL-10625) - Treppenwitz  
4. Werry (VRL-12945) - Autumn Prince VH15-033-0058  
5. naakka (VRL-10345) - Rembrandt NED VH15-032-0001  
6. Ginevra (VRL-11040) - Charity von Lark VH15-013-0180 
7. Meiju K. (VRL-12530) - Santa Colonna MET 
8. Ninni H. (VRL-05766) - Wolf´s Quincy VH15-011-0473 
9. Ginevra (VRL-11040) - Valdemar VH15-013-0184 
10. Piste (VRL-11720) - International Kern VH15-012-0559 
11. Meiju K. (VRL-12530) - Tiphanie of Jadessa VH13-011-0153 
12. Piste (VRL-11720) - le Rêve Bentley VH15-012-034 
13. eatnama (VRL-00620) - KWB Hefaistos VH15-011-0445 
14. Ninni H. (VRL-05766) - Fransdelight VH15-021-0659 
15. Emma P. (VRL-06525) - Carya Noreen VH15-031-0964 
16. eatnama (VRL-00620) - KWB Malmesbury 
17. Pierre (VRL-10531) - Caspian Teal 
18. Pierre (VRL-10531) - Dead Space Prime 
19. Emma P. (VRL-06525) - Winona Z 
20. Ginevra (VRL-11040) - Oldfinion Stark Conrad VH15-013-0092 
21. Oresama (VRL-02753) - Charlie Express RR 
22. Penelopeia (VRL-10625) - Weltschmerz 
23. Piste (VRL-11720) - le Rêve All Natural VH15-012-0602 
24. eatnama (VRL-00620) - KWB Polaris 
25. Ninni H. (VRL-05766) - Kaartin Public Enemy VH15-021-0707 
26. Pierre (VRL-10531) - Amber Dawn 
27. Emma P. (VRL-06525) - Prestys Nim 
28. Tintti (VRL-14118) - Molly Monroe VH15-012-0394 
29. Oresama (VLR-02753) – Ghost RR VH15-031-0971 
30. Oresama (VRL-02753) - Kiro FIN VH15-031-0474