KRJ:n alaiset koulukilpailut
Kilpailut järjestetään Hervannan Oriasemassa
Kilpailupäivä on 27.01.2016, VIP 23.01.2016 
Vastuuhenkilö Ninni H. (VRL-05766)
Tulokset arvotaan tulosautomaatilla, lyhyellä arvonnalla
Vviralliset tulokset tulevat ajallaan esille VRL:n tulosarkistoon

Max. kolme (3) hevosta / ratsastaja / luokka
Hevonen kerran (1) yhteen luokkaan, maksimissaan kahteen (2) eri luokkaan
Osallistujia otetaan jokaiseen luokkaan 30
Hevosen VH-tunnus ei pakollinen, VRL-tunnus pakollinen! 

Osallistuminen
Osallistuminen osoitteeseen hervanta@sokerihattara.net
Viestin otsikoksi KRJ 111-120
Muodossa:
Luokka [rv]
ratsastaja (VRL-*****) - hevosen virallinen nimi

Väärin ilmoittautuneet hylätään. Mikäli osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, laita ne saman luokkaotsikon alle (esim. Luokat 1 & 2)

Luokat
1. Helppo C
2. Helppo B

Osallistujat / Tulokset

1. Helppo C 
1. Milja (VRL-00692) - Runon Kanelipääsky VH15-018-1778  
2. Jaana K. (VRL-03669) - Koivumäen Monsuuni VH13-018-1266  
3. Oonaroosa (VRL-14203) - Omligon VH06-030-3444  
4. Jaana K. (VRL-03669) - Hiippari VH13-018-1267  
5. Minja.E (VRL-14226) - Haldora  
6. Oonaroosa (VRL-14203) - Askr 
7. Valle (VRL-14240) - Valentino's Tiger 
8. Valle (VRL-14240) - Valentino's Demilitarion 
9. Milja (VRL-00692) - Fiktion Apila VH15-018-2318 
10. Cynoria (VRL-11723) - Bonshire's Guinevere VH15-017-0567 
11. Ninni H. (VRL-05766) - Smerups Egyptian Wind VH15-017-0696 
12. Valle (VRL-14240) - Valentino's Delia 
13. Ninni H. (VRL-05766) - Neweddlyn VH15-022-0086 
14. Siuri (VRL-11290) - Vaniman Emmitti VH15-018-1842 
15. Jaana K. (VRL-03669) - Calcifer v.d. Duren VH13-040-0327 
16. Cynoria (VRL-11723) - Emmelunds Frasse VH15-017-0621 
17. Ireth (VRL-03777) - Hunajanami VH15-017-0472 
18. Siuri (VRL-11290) - Hämyveden Mirna VH15-018-1610 
19. Ram. (VRL-02286) - Viehättävän Lasihelmi VH15-018-2183 
20. Maitaip (VRL-10990) - Camigo VLD VH05-017-9859 
21. Milja (VRL-00692) - Sointulan Henkäys VH15-018-1763 
22. Maitaip (VRL-10990) - Hi-Hi ND VH01-017-9457 
23. Ram. (VRL-02286) - Tuulenpesän Väinämöinen VH15-018-1547 
24. Ninni H. (VRL-05766) - Melvin v.d. Zanneshof VH15-017-0722 
25. Maitaip (VRL-10990) - Dejen Orpheus VH15-017-0730 
26. Siuri (VRL-11290) - Aarian Rikenius 
27. Creimeide (VRL-06904) - Bruni VH15-017-0467 
28. Oonaroosa (VRL-14203) - Wildfell's Pyrdel 
29. Ram. (VRL-02286) - Viehättävän Kaiku VH15-018-2182 
30. Cynoria (VRL-11723) - Trixie v.d. Zanneshof VH15-017-0543 

2. Helppo B 
1. Maitaip (VRL-10990) - Vnd Seirian VH15-024-0163  
2. Maitaip (VRL-10990) - Rikstens Herleifr VH15-053-0243  
3. Siuri (VRL-11290) - Vaniman Emmitti VH15-018-1842  
4. Oona (VRL-11983) - Petolintu VH15-018-2594  
5. Ram. (VRL-02286) - Viehättävän Surusielu VH15-018-2186  
6. Jaana K. (VRL-03669) - Talmhaidh Macbeatha VH13-017-0 
7. Ireth (VRL-03777) - Crampton Shirleen VH15-115-0018 
8. Ninni H. (VRL-05766) - Dachwood VH14-035-0139 
9. Ireth (VRL-03777) - Tiilikan Hukkapätkä VH15-018-2527 
10. Cynoria (VRL-11723) - Briarhill's Maxwell VH15-017-0622 
11. Valle (VRL-14240) - Valentino's Tiger 
12. Siuri (VRL-11290) - Aarian Rikenius 
13. Jaana K. (VRL-03669) - Viehättävän Datsun VH15-018-0910 
14. Ram. (VRL-02286) - Viehättävän Meteori VH15-018-2184 
15. Ninni H. (VRL-05766) - KW Mathias VH15-024-0173 
16. Milja (VRL-00692) - Fiktion Veerti VH15-018-1622 
17. Oona (VRL-11983) - Kiukkuipana 
18. Jaana K. (VRL-03669) - Tuuliharjan Rajavartija VH14-018-1241 
19. Milja (VRL-00692) - Runon Ruupert VH15-018-1777 
20. Ram. (VRL-02286) - Viehättävän Huvina VH15-018-2185 
21. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tähtijuova VH15-018-1651 
22. Minja.E (VRL-14226) - Hwczlight 
23. Cynoria (VRL-11723) - Blomflix Idol VH15-017-0623 
24. Maitaip (VRL-10990) - Greta VH12-028-0191 
25. Siuri (VRL-11290) - Hämyveden Mirna VH15-018-1610 
26. Ninni H. (VRL-05766) - Rakitis Albert VH15-028-0346 
27. Cynoria (VRL-11723) - Mindas Charlie Chaplin VH15-017-0627 
28. Mila (VRL-11936) - Petäjän Mehujää 
29. Mila (VRL-11936) - Kipinälista K VH13-018-1059 
30. Minja.E (VRL-14226) - Haldora