KRJ:n alaiset koulukilpailut
Kilpailut järjestetään Hervannan Oriasemassa
Kilpailupäivä on 29.01.2016, VIP 23.01.2016 
Vastuuhenkilö Ninni H. (VRL-05766)
Tulokset arvotaan tulosautomaatilla, lyhyellä arvonnalla
Vviralliset tulokset tulevat ajallaan esille VRL:n tulosarkistoon

Max. kolme (3) hevosta / ratsastaja / luokka
Hevonen kerran (1) yhteen luokkaan, maksimissaan kahteen (2) eri luokkaan
Osallistujia otetaan jokaiseen luokkaan 30
Hevosen VH-tunnus ei pakollinen, VRL-tunnus pakollinen! 

Osallistuminen
Osallistuminen osoitteeseen hervanta@sokerihattara.net
Viestin otsikoksi KRJ 111-120
Muodossa:
Luokka [rv]
ratsastaja (VRL-*****) - hevosen virallinen nimi

Väärin ilmoittautuneet hylätään. Mikäli osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, laita ne saman luokkaotsikon alle (esim. Luokat 1 & 2)

Luokat
1. Helppo C
2. Helppo B

Osallistujat / Tulokset

1. Helppo C 
1. Ram. (VRL-02286) - Viehättävän Lasihelmi VH15-018-2183  
2. Ram. (VRL-02286) - Viehättävän Kaiku VH15-018-2182  
3. Ireth (VRL-03777) - Hunajanami VH15-017-0472  
4. Valle (VRL-14240) - Valentino's Demilitarion  
5. Cynoria (VRL-11723) - Bonshire's Guinevere VH15-017-0567  
6. Ram. (VRL-02286) - Tuulenpesän Väinämöinen VH15-018-1547 
7. Creimeide (VRL-06904) - Bruni VH15-017-0467 
8. Siuri (VRL-11290) - Aarian Rikenius 
9. Milja (VRL-00692) - Runon Kanelipääsky VH15-018-1778 
10. Ninni H. (VRL-05766) - Neweddlyn VH15-022-0086 
11. Cynoria (VRL-11723) - Trixie v.d. Zanneshof VH15-017-0543 
12. Milja (VRL-00692) - Sointulan Henkäys VH15-018-1763 
13. Milja (VRL-00692) - Fiktion Apila VH15-018-2318 
14. Ninni H. (VRL-05766) - Smerups Egyptian Wind VH15-017-0696 
15. Siuri (VRL-11290) - Hämyveden Mirna VH15-018-1610 
16. Maitaip (VRL-10990) - Hi-Hi ND VH01-017-9457 
17. Valle (VRL-14240) - Valentino's Delia 
18. Cynoria (VRL-11723) - Emmelunds Frasse VH15-017-0621 
19. Oonaroosa (VRL-14203) - Wildfell's Pyrdel 
20. Oonaroosa (VRL-14203) - Askr 
21. Minja.E (VRL-14226) - Haldora 
22. Jaana K. (VRL-03669) - Calcifer v.d. Duren VH13-040-0327 
23. Oonaroosa (VRL-14203) - Omligon VH06-030-3444 
24. Siuri (VRL-11290) - Vaniman Emmitti VH15-018-1842 
25. Ninni H. (VRL-05766) - Melvin v.d. Zanneshof VH15-017-0722 
26. Jaana K. (VRL-03669) - Koivumäen Monsuuni VH13-018-1266 
27. Maitaip (VRL-10990) - Camigo VLD VH05-017-9859 
28. Maitaip (VRL-10990) - Dejen Orpheus VH15-017-0730 
29. Jaana K. (VRL-03669) - Hiippari VH13-018-1267 
30. Valle (VRL-14240) - Valentino's Tiger 

2. Helppo B 
1. Jaana K. (VRL-03669) - Talmhaidh Macbeatha VH13-017-0  
2. Ireth (VRL-03777) - Crampton Shirleen VH15-115-0018  
3. Cynoria (VRL-11723) - Blomflix Idol VH15-017-0623  
4. Ram. (VRL-02286) - Viehättävän Meteori VH15-018-2184  
5. Maitaip (VRL-10990) - Vnd Seirian VH15-024-0163  
6. Mila (VRL-11936) - Kipinälista K VH13-018-1059 
7. Siuri (VRL-11290) - Vaniman Emmitti VH15-018-1842 
8. Oona (VRL-11983) - Kiukkuipana 
9. Jaana K. (VRL-03669) - Tuuliharjan Rajavartija VH14-018-1241 
10. Maitaip (VRL-10990) - Greta VH12-028-0191 
11. Maitaip (VRL-10990) - Rikstens Herleifr VH15-053-0243 
12. Siuri (VRL-11290) - Hämyveden Mirna VH15-018-1610 
13. Jaana K. (VRL-03669) - Viehättävän Datsun VH15-018-0910 
14. Siuri (VRL-11290) - Aarian Rikenius 
15. Valle (VRL-14240) - Valentino's Tiger 
16. Minja.E (VRL-14226) - Haldora 
17. Minja.E (VRL-14226) - Hwczlight 
18. Ninni H. (VRL-05766) - KW Mathias VH15-024-0173 
19. Mila (VRL-11936) - Petäjän Mehujää 
20. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tähtijuova VH15-018-1651 
21. Oona (VRL-11983) - Petolintu VH15-018-2594 
22. Milja (VRL-00692) - Fiktion Veerti VH15-018-1622 
23. Cynoria (VRL-11723) - Mindas Charlie Chaplin VH15-017-0627 
24. Ninni H. (VRL-05766) - Rakitis Albert VH15-028-0346 
25. Ninni H. (VRL-05766) - Dachwood VH14-035-0139 
26. Ram. (VRL-02286) - Viehättävän Surusielu VH15-018-2186 
27. Cynoria (VRL-11723) - Briarhill's Maxwell VH15-017-0622 
28. Milja (VRL-00692) - Runon Ruupert VH15-018-1777 
29. Ram. (VRL-02286) - Viehättävän Huvina VH15-018-2185 
30. Ireth (VRL-03777) - Tiilikan Hukkapätkä VH15-018-2527