KRJ:n alaiset koulukilpailut
Kilpailut järjestetään Hervannan Oriasemassa
Kilpailupäivä on 17.02.2016, VIP 15.02.2016 
Vastuuhenkilö Ninni H. (VRL-05766)
Tulokset arvotaan tulosautomaatilla, lyhyellä arvonnalla
Vviralliset tulokset tulevat ajallaan esille VRL:n tulosarkistoon

Max. kolme (3) hevosta / ratsastaja / luokka
Hevonen kerran (1) yhteen luokkaan, maksimissaan kahteen (2) eri luokkaan
Osallistujia otetaan jokaiseen luokkaan 30
Hevosen VH-tunnus ei pakollinen, VRL-tunnus pakollinen! 

Osallistuminen
Osallistuminen osoitteeseen hervanta@sokerihattara.net
Viestin otsikoksi KRJ 131-140
Muodossa:
Luokka [rv]
ratsastaja (VRL-*****) - hevosen virallinen nimi

Väärin ilmoittautuneet hylätään. Mikäli osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, laita ne saman luokkaotsikon alle (esim. Luokat 1 & 2)

Luokat
1. Helppo C
2. Helppo B
3. Helppo A
4. Vaativa B

Osallistujat / Tulokset

1. Helppo C
1. Penelopeia (VRL-10625) - Tähkäjouhi  
2. Siuri (VRL-11290) - Rohkean Mökököntys VH16-018-0130  
3. Hapero (VRL-06115) - Valontuoja KIR VH03-018-8311  
4. Maitaip (VRL-10990) - Dejen Orpheus VH15-017-0730  
5. Ireth (VRL-03777) - Hunajanami VH15-017-0472  
6. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Nevatti VH16-018-0131 
7. Ninni H. (VRL-05766) - Smerups Egyptian Wind VH15-017-0696 
8. Oonaroosa (VRL-14203) - Joulunketutus VH15-018-2580 
9. Penelopeia (VRL-10625) - Helmirenttu VH15-018-2468 
10. Maitaip (VRL-10990) - Camigo VLD VH05-017-9859 
11. Rosa (VRL-13799) - Rasmussen 
12. Siuri (VRL-11290) - Mutkattoman Kaisuri VH15-018-2609 
13. Milja (VRL-00692) - Mörkövaaran Reivi VH15-018-2064 
14. tvisha (VRL-01671) - Daireann v. Wgute VH16-046-0003 
15. tvisha (VRL-01671) - Darina Cirein VH16-046-0005 
16. Ninni H. (VRL-05766) - Melvin v.d. Zanneshof VH15-017-0722 
17. Hapero (VRL-06115) - Caribo VH12-017-0382 
18. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kulo-Matias 
19. Penelopeia (VRL-10625) - Rajattoman Rajariina VH11-018-1087 
20. Oonaroosa (VRL-14203) - WW's Woppas 
21. Rosa (VRL-13799) - Amarillo Domino 
22. Ninni H. (VRL-05766) - Wyat Ugly Sweater Party VH16-017-0059 
23. Hapero (VRL-06115) - Fiona Stjärna VH15-028-0206 
24. Uppe (VRL-11253) - Viehättävän Lasiliina 
25. Rosa (VRL-13799) - Freak Out Rewa xx 
26. Oonaroosa (VRL-14203) - My Little Sun 
27. Maitaip (VRL-10990) - Hi-Hi ND VH01-017-9457 
28. Uppe (VRL-11253) - Seljasaaren Jalvariina 
29. tvisha (VRL-01671) - Raláin Catriona 
30. Jonna (VRL-13563) - Lilymoor Yvette 

2. Helppo B 
1. Milja (VRL-00692) - Fiktion Joila VH15-018-2239  
2. annika n (VRL-10352) - Seljasaaren Janni  
3. Ireth (VRL-03777) - Tiilikan Kakkua O-ou VH15-018-1162  
4. annika n (VRL-10352) - Suklaarohmu  
5. Ninni H. (VRL-05766) - Rauhanrikkoja  
6. annika n (VRL-10352) - Teerivaaran Railakas 
7. Ninni H. (VRL-05766) - Kaiholehdon Pipari 
8. Uppe (VRL-11253) - Viehättävän Lasiliina 
9. Rosa (VRL-13799) - Rhydderch Cadwalader 
10. Maitaip (VRL-10990) - Halldora Rewa VH16-053-0013 
11. Rosa (VRL-13799) - Kaukalan Andreas 
12. Hapero (VRL-06115) - Cresendo's Juliette VH15-028-0193 
13. Ninni H. (VRL-05766) - Canyon Masquerade VH16-046-0007 
14. Hapero (VRL-06115) - Iltamäen Marikki VH15-028-0208 
15. Siuri (VRL-11290) - Rohkean Mökököntys VH16-018-0130 
16. Maitaip (VRL-10990) - Vinds Valentine VH15-028-0288 
17. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Joikutar VH16-018-0304 
18. Maitaip (VRL-10990) - Splitternytt VH15-028-0340 
19. tvisha (VRL-01671) - Daireann v. Wgute VH16-046-0003 
20. Milja (VRL-00692) - Fiktion Apila VH15-018-2318 
21. Siuri (VRL-11290) - Mutkattoman Kaisuri VH15-018-2609 
22. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kulo-Matias 
23. tvisha (VRL-01671) - Darina Cirein VH16-046-0005 
24. Penelopeia (VRL-10625) - Rajattoman Rajariina VH11-018-1087 
25. tvisha (VRL-01671) - Raláin Catriona 
26. Uppe (VRL-11253) - Seljasaaren Jalvariina 
27. Penelopeia (VRL-10625) - Helmirenttu VH15-018-2468 
28. Rosa (VRL-13799) - Llonydd Annie 
29. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Nevatti VH16-018-0131 
30. Penelopeia (VRL-10625) - Tähkäjouhi 

3. Helppo A
1. Maitaip (VRL-10990) - Lähteikön Hipsutus VH15-018-1997  
2. Maitaip (VRL-10990) - Vind's Alfydae VH15-057-0039  
3. Ireth (VRL-03777) - Mennentullenpalatessa VH16-018-0179  
4. Ninni H. (VRL-05766) - Pellonpekko VH16-018-0317  
5. yama. (VRL-01328) - Entten Tentten VH16-018-0315  
6. tvisha (VRL-01671) - Tervalan Leonart VH16-018-0199 
7. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Haltialaulu VH16-018-0136 
8. annika n (VRL-10352) - Seljasaaren Aarre 
9. yama. (VRL-01328) - Akromantella VH16-018-0201 
10. Hapero (VRL-06115) - Acromantula HV VH16-026-0009 
11. Siuri (VRL-11290) - Kuukarin Milviira VH16-018-0138 
12. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Jumpperi 
13. Penelopeia (VRL-10625) - Koston Punahilkka VH12-018-0970 
14. Rosa (VRL-13799) - Kaukalan Andreas 
15. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Avella VH16-018-0135 
16. Ireth (VRL-03777) - Mörkövaaran Rähähdys VH16-018-0206 
17. annika n (VRL-10352) - Seljasaaren Janni 
18. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Romi 
19. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kippis 
20. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Juhannustoive VH16-018-0269 
21. Rosa (VRL-13799) - Vallmond 
22. tvisha (VRL-01671) - Kesäsuon Milla VH16-018-0365 
23. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Riemukupla VH16-018-0111 
24. Maitaip (VRL-10990) - Ikshana Vind VH15-050-0058 
25. Ninni H. (VRL-05766) - Harmonian Nokihiisi VH16-018-0034 
26. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Väinö 
27. Ninni H. (VRL-05766) - Mörkövaaran Härmäpeikko VH16-018-0277 
28. annika n (VRL-10352) - Suklaarohmu 
29. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Pumpernikkeli VH16-018-0347 
30. yama. (VRL-01328) - Nietoksen Voldemort 

4. Vaativa B
1. Maitaip (VRL-10990) - Ehimaya Vind VH15-050-0057  
2. Rosa (VRL-13799) - Madly In Love  
3. Rosa (VRL-13799) - Rimmel Krypton  
4. yama. (VRL-01328) - Entten Tentten VH16-018-0315  
5. Maitaip (VRL-10990) - Bhadrang Vind VH15-050-0060  
6. tvisha (VRL-01671) - Tinjami VH16-018-0364 
7. Hapero (VRL-06115) - Liinahaan Päivänpaiste VH00-018-5364 
8. Penelopeia (VRL-10625) - Moon Vastavirta VH15-018-1155 
9. yama. (VRL-01328) - Akromantella VH16-018-0201 
10. Maitaip (VRL-10990) - Malaika al Demia VH15-003-0217 
11. Ireth (VRL-03777) - Hupilan Lempilapsi VH16-018-0178 
12. Rosa (VRL-13799) - Vallmond 
13. Ninni H. (VRL-05766) - Harmonian Hämminki 
14. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kippis 
15. Ninni H. (VRL-05766) - Harmonian Nokihiisi VH16-018-0034 
16. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Huskuri VH16-018-0149 
17. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Romi 
18. annika n (VRL-10352) - Seljasaaren Aarre 
19. Siuri (VRL-11290) - Kuukarin Siriella VH16-018-0141 
20. Siuri (VRL-11290) - Tuiskulan Valpuri VH16-018-0144 
21. annika n (VRL-10352) - Vaniman Tuutunen 
22. Penelopeia (VRL-10625) - Aavan Ruusunen 
23. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Mokkeri VH16-018-0214 
24. Penelopeia (VRL-10625) - Moon Glitteri 
25. Ireth (VRL-03777) - Nimileikki VH12-018-0389 
26. Ireth (VRL-03777) - Never Before xx VH15-006-0223 
27. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Väinö 
28. Ninni H. (VRL-05766) - Kevätrinteen Tuuliviiri 
29. annika n (VRL-10352) - Kanervarannan Aamuhuurre 
30. yama. (VRL-01328) - Nietoksen Voldemort