KRJ:n alaiset koulukilpailut
Kilpailut järjestetään Hervannan Oriasemassa
Kilpailupäivä on 18.02.2016, VIP 15.02.2016 
Vastuuhenkilö Ninni H. (VRL-05766)
Tulokset arvotaan tulosautomaatilla, lyhyellä arvonnalla
Vviralliset tulokset tulevat ajallaan esille VRL:n tulosarkistoon

Max. kolme (3) hevosta / ratsastaja / luokka
Hevonen kerran (1) yhteen luokkaan, maksimissaan kahteen (2) eri luokkaan
Osallistujia otetaan jokaiseen luokkaan 30
Hevosen VH-tunnus ei pakollinen, VRL-tunnus pakollinen! 

Osallistuminen
Osallistuminen osoitteeseen hervanta@sokerihattara.net
Viestin otsikoksi KRJ 131-140
Muodossa:
Luokka [rv]
ratsastaja (VRL-*****) - hevosen virallinen nimi

Väärin ilmoittautuneet hylätään. Mikäli osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, laita ne saman luokkaotsikon alle (esim. Luokat 1 & 2)

Luokat
1. Helppo C
2. Helppo B
3. Helppo A
4. Vaativa B

Osallistujat / Tulokset

1. Helppo C
1. Hapero (VRL-06115) - Fiona Stjärna VH15-028-0206  
2. Ninni H. (VRL-05766) - Smerups Egyptian Wind VH15-017-0696  
3. tvisha (VRL-01671) - Daireann v. Wgute VH16-046-0003  
4. Hapero (VRL-06115) - Caribo VH12-017-0382  
5. Ninni H. (VRL-05766) - Wyat Ugly Sweater Party VH16-017-0059  
6. Penelopeia (VRL-10625) - Helmirenttu VH15-018-2468 
7. Maitaip (VRL-10990) - Hi-Hi ND VH01-017-9457 
8. tvisha (VRL-01671) - Darina Cirein VH16-046-0005 
9. Maitaip (VRL-10990) - Camigo VLD VH05-017-9859 
10. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kulo-Matias 
11. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Nevatti VH16-018-0131 
12. Hapero (VRL-06115) - Valontuoja KIR VH03-018-8311 
13. Milja (VRL-00692) - Mörkövaaran Reivi VH15-018-2064 
14. Oonaroosa (VRL-14203) - Joulunketutus VH15-018-2580 
15. Rosa (VRL-13799) - Amarillo Domino 
16. Ireth (VRL-03777) - Hunajanami VH15-017-0472 
17. tvisha (VRL-01671) - Raláin Catriona 
18. Oonaroosa (VRL-14203) - WW's Woppas 
19. Ninni H. (VRL-05766) - Melvin v.d. Zanneshof VH15-017-0722 
20. Uppe (VRL-11253) - Seljasaaren Jalvariina 
21. Rosa (VRL-13799) - Rasmussen 
22. Siuri (VRL-11290) - Rohkean Mökököntys VH16-018-0130 
23. Uppe (VRL-11253) - Viehättävän Lasiliina 
24. Siuri (VRL-11290) - Mutkattoman Kaisuri VH15-018-2609 
25. Jonna (VRL-13563) - Lilymoor Yvette 
26. Penelopeia (VRL-10625) - Tähkäjouhi 
27. Maitaip (VRL-10990) - Dejen Orpheus VH15-017-0730 
28. Rosa (VRL-13799) - Freak Out Rewa xx 
29. Oonaroosa (VRL-14203) - My Little Sun 
30. Penelopeia (VRL-10625) - Rajattoman Rajariina VH11-018-1087 

2. Helppo B 
1. Penelopeia (VRL-10625) - Helmirenttu VH15-018-2468  
2. Hapero (VRL-06115) - Iltamäen Marikki VH15-028-0208  
3. Milja (VRL-00692) - Fiktion Joila VH15-018-2239  
4. Penelopeia (VRL-10625) - Rajattoman Rajariina VH11-018-1087  
5. annika n (VRL-10352) - Seljasaaren Janni  
6. annika n (VRL-10352) - Suklaarohmu 
7. Ireth (VRL-03777) - Tiilikan Kakkua O-ou VH15-018-1162 
8. Penelopeia (VRL-10625) - Tähkäjouhi 
9. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kulo-Matias 
10. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Joikutar VH16-018-0304 
11. Milja (VRL-00692) - Fiktion Apila VH15-018-2318 
12. Ninni H. (VRL-05766) - Canyon Masquerade VH16-046-0007 
13. Siuri (VRL-11290) - Mutkattoman Kaisuri VH15-018-2609 
14. Uppe (VRL-11253) - Seljasaaren Jalvariina 
15. Ninni H. (VRL-05766) - Rauhanrikkoja 
16. Maitaip (VRL-10990) - Vinds Valentine VH15-028-0288 
17. Uppe (VRL-11253) - Viehättävän Lasiliina 
18. Rosa (VRL-13799) - Kaukalan Andreas 
19. tvisha (VRL-01671) - Daireann v. Wgute VH16-046-0003 
20. Ninni H. (VRL-05766) - Kaiholehdon Pipari 
21. Hapero (VRL-06115) - Cresendo's Juliette VH15-028-0193 
22. Maitaip (VRL-10990) - Halldora Rewa VH16-053-0013 
23. tvisha (VRL-01671) - Raláin Catriona 
24. Siuri (VRL-11290) - Rohkean Mökököntys VH16-018-0130 
25. Rosa (VRL-13799) - Llonydd Annie 
26. Rosa (VRL-13799) - Rhydderch Cadwalader 
27. Maitaip (VRL-10990) - Splitternytt VH15-028-0340 
28. annika n (VRL-10352) - Teerivaaran Railakas 
29. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Nevatti VH16-018-0131 
30. tvisha (VRL-01671) - Darina Cirein VH16-046-0005 

3. Helppo A
1. Ninni H. (VRL-05766) - Harmonian Nokihiisi VH16-018-0034  
2. Penelopeia (VRL-10625) - Koston Punahilkka VH12-018-0970  
3. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Riemukupla VH16-018-0111  
4. yama. (VRL-01328) - Entten Tentten VH16-018-0315  
5. Siuri (VRL-11290) - Kuukarin Milviira VH16-018-0138  
6. Ninni H. (VRL-05766) - Pellonpekko VH16-018-0317 
7. Ireth (VRL-03777) - Mennentullenpalatessa VH16-018-0179 
8. tvisha (VRL-01671) - Tervalan Leonart VH16-018-0199 
9. Ireth (VRL-03777) - Mörkövaaran Rähähdys VH16-018-0206 
10. Rosa (VRL-13799) - Vallmond 
11. annika n (VRL-10352) - Suklaarohmu 
12. yama. (VRL-01328) - Akromantella VH16-018-0201 
13. Maitaip (VRL-10990) - Ikshana Vind VH15-050-0058 
14. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kippis 
15. annika n (VRL-10352) - Seljasaaren Janni 
16. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Jumpperi 
17. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Pumpernikkeli VH16-018-0347 
18. Maitaip (VRL-10990) - Lähteikön Hipsutus VH15-018-1997 
19. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Haltialaulu VH16-018-0136 
20. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Romi 
21. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Väinö 
22. Maitaip (VRL-10990) - Vind's Alfydae VH15-057-0039 
23. annika n (VRL-10352) - Seljasaaren Aarre 
24. Ninni H. (VRL-05766) - Mörkövaaran Härmäpeikko VH16-018-0277 
25. tvisha (VRL-01671) - Kesäsuon Milla VH16-018-0365 
26. yama. (VRL-01328) - Nietoksen Voldemort 
27. Rosa (VRL-13799) - Kaukalan Andreas 
28. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Juhannustoive VH16-018-0269 
29. Hapero (VRL-06115) - Acromantula HV VH16-026-0009 
30. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Avella VH16-018-0135 

4. Vaativa B
1. Siuri (VRL-11290) - Kuukarin Siriella VH16-018-0141  
2. Maitaip (VRL-10990) - Ehimaya Vind VH15-050-0057  
3. Ireth (VRL-03777) - Hupilan Lempilapsi VH16-018-0178  
4. Ireth (VRL-03777) - Never Before xx VH15-006-0223  
5. annika n (VRL-10352) - Seljasaaren Aarre  
6. tvisha (VRL-01671) - Tinjami VH16-018-0364 
7. Ninni H. (VRL-05766) - Harmonian Hämminki 
8. Ninni H. (VRL-05766) - Harmonian Nokihiisi VH16-018-0034 
9. annika n (VRL-10352) - Vaniman Tuutunen 
10. Hapero (VRL-06115) - Liinahaan Päivänpaiste VH00-018-5364 
11. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Mokkeri VH16-018-0214 
12. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Väinö 
13. Penelopeia (VRL-10625) - Aavan Ruusunen 
14. Rosa (VRL-13799) - Rimmel Krypton 
15. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kippis 
16. yama. (VRL-01328) - Akromantella VH16-018-0201 
17. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Romi 
18. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Huskuri VH16-018-0149 
19. Penelopeia (VRL-10625) - Moon Vastavirta VH15-018-1155 
20. Siuri (VRL-11290) - Tuiskulan Valpuri VH16-018-0144 
21. Maitaip (VRL-10990) - Malaika al Demia VH15-003-0217 
22. yama. (VRL-01328) - Entten Tentten VH16-018-0315 
23. annika n (VRL-10352) - Kanervarannan Aamuhuurre 
24. yama. (VRL-01328) - Nietoksen Voldemort 
25. Rosa (VRL-13799) - Madly In Love 
26. Ireth (VRL-03777) - Nimileikki VH12-018-0389 
27. Penelopeia (VRL-10625) - Moon Glitteri 
28. Maitaip (VRL-10990) - Bhadrang Vind VH15-050-0060 
29. Rosa (VRL-13799) - Vallmond 
30. Ninni H. (VRL-05766) - Kevätrinteen Tuuliviiri