KRJ:n alaiset koulukilpailut
Kilpailut järjestetään Hervannan Oriasemassa
Kilpailupäivä on 21.02.2016, VIP 15.02.2016 
Vastuuhenkilö Ninni H. (VRL-05766)
Tulokset arvotaan tulosautomaatilla, lyhyellä arvonnalla
Vviralliset tulokset tulevat ajallaan esille VRL:n tulosarkistoon

Max. kolme (3) hevosta / ratsastaja / luokka
Hevonen kerran (1) yhteen luokkaan, maksimissaan kahteen (2) eri luokkaan
Osallistujia otetaan jokaiseen luokkaan 30
Hevosen VH-tunnus ei pakollinen, VRL-tunnus pakollinen! 

Osallistuminen
Osallistuminen osoitteeseen hervanta@sokerihattara.net
Viestin otsikoksi KRJ 131-140
Muodossa:
Luokka [rv]
ratsastaja (VRL-*****) - hevosen virallinen nimi

Väärin ilmoittautuneet hylätään. Mikäli osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, laita ne saman luokkaotsikon alle (esim. Luokat 1 & 2)

Luokat
1. Helppo C
2. Helppo B
3. Helppo A
4. Vaativa B

Osallistujat / Tulokset

1. Helppo C
1. Maitaip (VRL-10990) - Camigo VLD VH05-017-9859  
2. tvisha (VRL-01671) - Darina Cirein VH16-046-0005  
3. Ninni H. (VRL-05766) - Melvin v.d. Zanneshof VH15-017-0722  
4. Ninni H. (VRL-05766) - Wyat Ugly Sweater Party VH16-017-0059  
5. Penelopeia (VRL-10625) - Rajattoman Rajariina VH11-018-1087  
6. Maitaip (VRL-10990) - Hi-Hi ND VH01-017-9457 
7. Milja (VRL-00692) - Mörkövaaran Reivi VH15-018-2064 
8. Penelopeia (VRL-10625) - Helmirenttu VH15-018-2468 
9. Oonaroosa (VRL-14203) - WW's Woppas 
10. Oonaroosa (VRL-14203) - Joulunketutus VH15-018-2580 
11. Oonaroosa (VRL-14203) - My Little Sun 
12. Ninni H. (VRL-05766) - Smerups Egyptian Wind VH15-017-0696 
13. Uppe (VRL-11253) - Viehättävän Lasiliina 
14. Siuri (VRL-11290) - Mutkattoman Kaisuri VH15-018-2609 
15. Rosa (VRL-13799) - Rasmussen 
16. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kulo-Matias 
17. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Nevatti VH16-018-0131 
18. Rosa (VRL-13799) - Freak Out Rewa xx 
19. Siuri (VRL-11290) - Rohkean Mökököntys VH16-018-0130 
20. Maitaip (VRL-10990) - Dejen Orpheus VH15-017-0730 
21. Hapero (VRL-06115) - Fiona Stjärna VH15-028-0206 
22. Ireth (VRL-03777) - Hunajanami VH15-017-0472 
23. Rosa (VRL-13799) - Amarillo Domino 
24. Jonna (VRL-13563) - Lilymoor Yvette 
25. Hapero (VRL-06115) - Valontuoja KIR VH03-018-8311 
26. tvisha (VRL-01671) - Raláin Catriona 
27. tvisha (VRL-01671) - Daireann v. Wgute VH16-046-0003 
28. Hapero (VRL-06115) - Caribo VH12-017-0382 
29. Penelopeia (VRL-10625) - Tähkäjouhi 
30. Uppe (VRL-11253) - Seljasaaren Jalvariina

2. Helppo B 
1. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Joikutar VH16-018-0304  
2. annika n (VRL-10352) - Suklaarohmu  
3. Siuri (VRL-11290) - Rohkean Mökököntys VH16-018-0130  
4. Penelopeia (VRL-10625) - Rajattoman Rajariina VH11-018-1087  
5. Penelopeia (VRL-10625) - Tähkäjouhi  
6. Ninni H. (VRL-05766) - Canyon Masquerade VH16-046-0007 
7. Uppe (VRL-11253) - Seljasaaren Jalvariina 
8. tvisha (VRL-01671) - Darina Cirein VH16-046-0005 
9. Hapero (VRL-06115) - Iltamäen Marikki VH15-028-0208 
10. Siuri (VRL-11290) - Mutkattoman Kaisuri VH15-018-2609 
11. Maitaip (VRL-10990) - Halldora Rewa VH16-053-0013 
12. Uppe (VRL-11253) - Viehättävän Lasiliina 
13. tvisha (VRL-01671) - Raláin Catriona 
14. Milja (VRL-00692) - Fiktion Joila VH15-018-2239 
15. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Nevatti VH16-018-0131 
16. Maitaip (VRL-10990) - Splitternytt VH15-028-0340 
17. annika n (VRL-10352) - Seljasaaren Janni 
18. Rosa (VRL-13799) - Llonydd Annie 
19. tvisha (VRL-01671) - Daireann v. Wgute VH16-046-0003 
20. Hapero (VRL-06115) - Cresendo's Juliette VH15-028-0193 
21. Ninni H. (VRL-05766) - Kaiholehdon Pipari 
22. annika n (VRL-10352) - Teerivaaran Railakas 
23. Milja (VRL-00692) - Fiktion Apila VH15-018-2318 
24. Rosa (VRL-13799) - Rhydderch Cadwalader 
25. Rosa (VRL-13799) - Kaukalan Andreas 
26. Maitaip (VRL-10990) - Vinds Valentine VH15-028-0288 
27. Ninni H. (VRL-05766) - Rauhanrikkoja 
28. Penelopeia (VRL-10625) - Helmirenttu VH15-018-2468 
29. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kulo-Matias 
30. Ireth (VRL-03777) - Tiilikan Kakkua O-ou VH15-018-1162 

3. Helppo A
1. annika n (VRL-10352) - Seljasaaren Janni  
2. Maitaip (VRL-10990) - Lähteikön Hipsutus VH15-018-1997  
3. tvisha (VRL-01671) - Tervalan Leonart VH16-018-0199  
4. Ninni H. (VRL-05766) - Mörkövaaran Härmäpeikko VH16-018-0277  
5. Maitaip (VRL-10990) - Ikshana Vind VH15-050-0058  
6. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Juhannustoive VH16-018-0269 
7. Penelopeia (VRL-10625) - Koston Punahilkka VH12-018-0970 
8. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Romi 
9. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Jumpperi 
10. Rosa (VRL-13799) - Vallmond 
11. Rosa (VRL-13799) - Kaukalan Andreas 
12. yama. (VRL-01328) - Entten Tentten VH16-018-0315 
13. Ireth (VRL-03777) - Mennentullenpalatessa VH16-018-0179 
14. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Riemukupla VH16-018-0111 
15. Ninni H. (VRL-05766) - Harmonian Nokihiisi VH16-018-0034 
16. Maitaip (VRL-10990) - Vind's Alfydae VH15-057-0039 
17. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Haltialaulu VH16-018-0136 
18. Hapero (VRL-06115) - Acromantula HV VH16-026-0009 
19. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kippis 
20. tvisha (VRL-01671) - Kesäsuon Milla VH16-018-0365 
21. annika n (VRL-10352) - Seljasaaren Aarre 
22. Siuri (VRL-11290) - Kuukarin Milviira VH16-018-0138 
23. Ninni H. (VRL-05766) - Pellonpekko VH16-018-0317 
24. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Väinö 
25. Ireth (VRL-03777) - Mörkövaaran Rähähdys VH16-018-0206 
26. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Pumpernikkeli VH16-018-0347 
27. annika n (VRL-10352) - Suklaarohmu 
28. yama. (VRL-01328) - Nietoksen Voldemort 
29. yama. (VRL-01328) - Akromantella VH16-018-0201 
30. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Avella VH16-018-0135 

4. Vaativa B
1. Maitaip (VRL-10990) - Malaika al Demia VH15-003-0217  
2. Ninni H. (VRL-05766) - Kevätrinteen Tuuliviiri  
3. Rosa (VRL-13799) - Vallmond  
4. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kippis  
5. Ireth (VRL-03777) - Hupilan Lempilapsi VH16-018-0178  
6. yama. (VRL-01328) - Nietoksen Voldemort 
7. Siuri (VRL-11290) - Kuukarin Siriella VH16-018-0141 
8. Penelopeia (VRL-10625) - Moon Vastavirta VH15-018-1155 
9. annika n (VRL-10352) - Vaniman Tuutunen 
10. Ninni H. (VRL-05766) - Harmonian Hämminki 
11. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Väinö 
12. yama. (VRL-01328) - Akromantella VH16-018-0201 
13. Rosa (VRL-13799) - Madly In Love 
14. tvisha (VRL-01671) - Tinjami VH16-018-0364 
15. Hapero (VRL-06115) - Liinahaan Päivänpaiste VH00-018-5364 
16. Ireth (VRL-03777) - Nimileikki VH12-018-0389 
17. Rosa (VRL-13799) - Rimmel Krypton 
18. Maitaip (VRL-10990) - Ehimaya Vind VH15-050-0057 
19. annika n (VRL-10352) - Seljasaaren Aarre 
20. Ninni H. (VRL-05766) - Harmonian Nokihiisi VH16-018-0034 
21. Siuri (VRL-11290) - Tuiskulan Valpuri VH16-018-0144 
22. Penelopeia (VRL-10625) - Aavan Ruusunen 
23. yama. (VRL-01328) - Entten Tentten VH16-018-0315 
24. Penelopeia (VRL-10625) - Moon Glitteri 
25. annika n (VRL-10352) - Kanervarannan Aamuhuurre 
26. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Mokkeri VH16-018-0214 
27. Ireth (VRL-03777) - Never Before xx VH15-006-0223 
28. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Romi 
29. Maitaip (VRL-10990) - Bhadrang Vind VH15-050-0060 
30. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Huskuri VH16-018-0149