KRJ:n alaiset koulukilpailut
Kilpailut järjestetään Hervannan Oriasemassa
Kilpailupäivä on 05.03.2016, VIP 29.02.2016 
Vastuuhenkilö Ninni H. (VRL-05766)
Tulokset arvotaan tulosautomaatilla, lyhyellä arvonnalla
Vviralliset tulokset tulevat ajallaan esille VRL:n tulosarkistoon

Max. kolme (3) hevosta / ratsastaja / luokka
Hevonen kerran (1) yhteen luokkaan, maksimissaan kahteen (2) eri luokkaan
Osallistujia otetaan jokaiseen luokkaan 30
Hevosen VH-tunnus ei pakollinen, VRL-tunnus pakollinen! 

Osallistuminen
Osallistuminen osoitteeseen hervanta@sokerihattara.net
Viestin otsikoksi KRJ 181-190
Muodossa:
Luokka [rv]
ratsastaja (VRL-*****) - hevosen virallinen nimi

Väärin ilmoittautuneet hylätään. Mikäli osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, laita ne saman luokkaotsikon alle (esim. Luokat 1 & 2)

Luokat
1. Helppo A  
2. Vaativa B  

Osallistujat / Tulokset

1. Helppo A
1. Siuri (VRL-11290) - Runon Kuisku VH15-018-2087  
2. EmmiN. (VRL-03385) - Hiarama de Camilla  
3. EmmiN. (VRL-03385) - August Ferquson  
4. yama. (VRL-01328) - Nietoksen Bellatrix  
5. Hanne (VRL-03518) - Ryövärin Tuulenruhtinas VH14-018-0286  
6. Petri (VRL-09141) - Radinka 
7. Hanne (VRL-03518) - Riiviöiden Leonartti VH13-018-0822 
8. Ireth (VRL-03777) - Mennentullenpalatessa VH16-018-0179 
9. Miltsu (VRL-05564) - Hupsistakeikkaa VH15-018-2473 
10. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Juhannustoive VH16-018-0269 
11. EmmiN. (VRL-03385) - Ruudinnäkijä 
12. tvisha (VRL-01671) - Valveuni VH16-018-0512 
13. Satu (VRL-12808) - Runon Haaremihemmo VH15-018-0057 
14. yama. (VRL-01328) - Nietoksen Verinen Paroni VH16-018-0500 
15. Ninni H. (VRL-05766) - Kuukarin Vehmas VH16-018-0464 
16. Siuri (VRL-11290) - Pirunkorven Ruusker VH15-018-2086 
17. Hanne (VRL-03518) - Kalevan Joikutyttö VH12-018-0385 
18. Mirks (VRL-06941) - Moon Salmiakkikyynel 
19. yama. (VRL-01328) - Hengenvaaran Huispaus VH16-018-0453 
20. Ninni H. (VRL-05766) - Tiilikan Jörö VH16-018-0538 
21. Ireth (VRL-03777) - Mörkövaaran Rähähdys VH16-018-0206 
22. Siuri (VRL-11290) - Kärmeniemen Piretta VH15-018-2090 
23. tvisha (VRL-01671) - Huvin Tornado VH16-018-0466 
24. annika n (VRL-10352) - Vaniman Tuutunen 
25. annika n (VRL-10352) - Seljasaaren Aarre 
26. Miltsu (VRL-05564) - Vilijonkan Sanavalmis VH14-018-0952 
27. Ninni H. (VRL-05766) - Mörkövaaran Joviaali VH16-018-0417 
28. annika n (VRL-10352) - Mehtälän Elvis 
29. tvisha (VRL-01671) - Sinitian Taiga VH16-018-0502 
30. Miltsu (VRL-05564) - Zafina v.d. Duren VH13-040-0366 

2. Vaativa B 
1. Petri (VRL-09141) - Tyulpan  
2. Petri (VRL-09141) - Elbond Lymie  
3. Ireth (VRL-03777) - Murhayön Kirkastus VH16-018-0456  
4. annika n (VRL-10352) - Vaniman Tuutunen  
5. Ninni H. (VRL-05766) - Harmonian Piraatti VH15-018-1654  
6. Ninni H. (VRL-05766) - Ventoksen Tossunalla 
7. Siuri (VRL-11290) - Kettulan Sirenna VH15-018-2608 
8. Cirus (VRL-12925) - Aviaudar Ion VH14-101-0001 
9. Satu (VRL-12808) - Ulapan Onnellisin VH15-018-0675 
10. Cirus (VRL-12925) - Zhanetta VH16-101-0008 
11. Siuri (VRL-11290) - Halluharjan Jesteri VH15-018-1839 
12. annika n (VRL-10352) - Mehtälän Elvis 
13. Miltsu (VRL-05564) - Tohveli VH15-018-0213 
14. yama. (VRL-01328) - Nietoksen Verinen Paroni VH16-018-0500 
15. Miltsu (VRL-05564) - Pihistelijä VH15-018-0214 
16. tvisha (VRL-01671) - Hynynen VH16-018-0501 
17. Ninni H. (VRL-05766) - Vennamon Häävalssi 
18. Petri (VRL-09141) - Gerasim 
19. Siuri (VRL-11290) - Kodon Nuuttipukki VH15-018-2641 
20. Hanne (VRL-03518) - Roscoff Pianoman VH16-027-0013 
21. Miltsu (VRL-05564) - Pretender Rewa VH12-034-0042 
22. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Muskari VH16-018-0503 
23. Hanne (VRL-03518) - Viehättävän Ritari VH14-018-0343 
24. yama. (VRL-01328) - Nietoksen Bellatrix 
25. Hanne (VRL-03518) - Teerivaaran Kivimonarkia 
26. Satu (VRL-12808) - Sadan Pekkanen VH15-018-1453 
27. yama. (VRL-01328) - Hengenvaaran Huispaus VH16-018-0453 
28. annika n (VRL-10352) - Seljasaaren Aarre 
29. Satu (VRL-12808) - Sadan Sota-Herra VH15-018-1285 
30. Cirus (VRL-12925) - Moon Lentojätkä VH14-018-0758