KRJ:n alaiset koulukilpailut
Kilpailut järjestetään Hervannan Oriasemassa
Kilpailupäivä on 06.03.2016, VIP 29.02.2016 
Vastuuhenkilö Ninni H. (VRL-05766)
Tulokset arvotaan tulosautomaatilla, lyhyellä arvonnalla
Vviralliset tulokset tulevat ajallaan esille VRL:n tulosarkistoon

Max. kolme (3) hevosta / ratsastaja / luokka
Hevonen kerran (1) yhteen luokkaan, maksimissaan kahteen (2) eri luokkaan
Osallistujia otetaan jokaiseen luokkaan 30
Hevosen VH-tunnus ei pakollinen, VRL-tunnus pakollinen! 

Osallistuminen
Osallistuminen osoitteeseen hervanta@sokerihattara.net
Viestin otsikoksi KRJ 181-190
Muodossa:
Luokka [rv]
ratsastaja (VRL-*****) - hevosen virallinen nimi

Väärin ilmoittautuneet hylätään. Mikäli osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, laita ne saman luokkaotsikon alle (esim. Luokat 1 & 2)

Luokat
1. Helppo A  
2. Vaativa B  

Osallistujat / Tulokset

1. Helppo A
1. EmmiN. (VRL-03385) - August Ferquson  
2. Hanne (VRL-03518) - Riiviöiden Leonartti VH13-018-0822  
3. EmmiN. (VRL-03385) - Ruudinnäkijä  
4. tvisha (VRL-01671) - Valveuni VH16-018-0512  
5. tvisha (VRL-01671) - Sinitian Taiga VH16-018-0502  
6. Mirks (VRL-06941) - Moon Salmiakkikyynel 
7. Hanne (VRL-03518) - Kalevan Joikutyttö VH12-018-0385 
8. Ireth (VRL-03777) - Mörkövaaran Rähähdys VH16-018-0206 
9. Ninni H. (VRL-05766) - Kuukarin Vehmas VH16-018-0464 
10. tvisha (VRL-01671) - Huvin Tornado VH16-018-0466 
11. Miltsu (VRL-05564) - Hupsistakeikkaa VH15-018-2473 
12. Hanne (VRL-03518) - Ryövärin Tuulenruhtinas VH14-018-0286 
13. annika n (VRL-10352) - Mehtälän Elvis 
14. Petri (VRL-09141) - Radinka 
15. EmmiN. (VRL-03385) - Hiarama de Camilla 
16. Ireth (VRL-03777) - Mennentullenpalatessa VH16-018-0179 
17. yama. (VRL-01328) - Nietoksen Verinen Paroni VH16-018-0500 
18. Miltsu (VRL-05564) - Zafina v.d. Duren VH13-040-0366 
19. Miltsu (VRL-05564) - Vilijonkan Sanavalmis VH14-018-0952 
20. yama. (VRL-01328) - Hengenvaaran Huispaus VH16-018-0453 
21. Ninni H. (VRL-05766) - Tiilikan Jörö VH16-018-0538 
22. Ninni H. (VRL-05766) - Mörkövaaran Joviaali VH16-018-0417 
23. annika n (VRL-10352) - Vaniman Tuutunen 
24. yama. (VRL-01328) - Nietoksen Bellatrix 
25. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Juhannustoive VH16-018-0269 
26. Siuri (VRL-11290) - Kärmeniemen Piretta VH15-018-2090 
27. Siuri (VRL-11290) - Runon Kuisku VH15-018-2087 
28. annika n (VRL-10352) - Seljasaaren Aarre 
29. Siuri (VRL-11290) - Pirunkorven Ruusker VH15-018-2086 
30. Satu (VRL-12808) - Runon Haaremihemmo VH15-018-0057 

2. Vaativa B 
1. yama. (VRL-01328) - Hengenvaaran Huispaus VH16-018-0453  
2. Ninni H. (VRL-05766) - Ventoksen Tossunalla  
3. Satu (VRL-12808) - Ulapan Onnellisin VH15-018-0675  
4. Miltsu (VRL-05564) - Pretender Rewa VH12-034-0042  
5. Miltsu (VRL-05564) - Pihistelijä VH15-018-0214  
6. Siuri (VRL-11290) - Halluharjan Jesteri VH15-018-1839 
7. Siuri (VRL-11290) - Kodon Nuuttipukki VH15-018-2641 
8. Petri (VRL-09141) - Elbond Lymie 
9. Ireth (VRL-03777) - Murhayön Kirkastus VH16-018-0456 
10. Satu (VRL-12808) - Sadan Pekkanen VH15-018-1453 
11. Siuri (VRL-11290) - Kettulan Sirenna VH15-018-2608 
12. Hanne (VRL-03518) - Teerivaaran Kivimonarkia 
13. Hanne (VRL-03518) - Viehättävän Ritari VH14-018-0343 
14. yama. (VRL-01328) - Nietoksen Verinen Paroni VH16-018-0500 
15. annika n (VRL-10352) - Seljasaaren Aarre 
16. yama. (VRL-01328) - Nietoksen Bellatrix 
17. annika n (VRL-10352) - Mehtälän Elvis 
18. Cirus (VRL-12925) - Moon Lentojätkä VH14-018-0758 
19. tvisha (VRL-01671) - Hynynen VH16-018-0501 
20. Cirus (VRL-12925) - Aviaudar Ion VH14-101-0001 
21. Satu (VRL-12808) - Sadan Sota-Herra VH15-018-1285 
22. Cirus (VRL-12925) - Zhanetta VH16-101-0008 
23. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Muskari VH16-018-0503 
24. Petri (VRL-09141) - Tyulpan 
25. Miltsu (VRL-05564) - Tohveli VH15-018-0213 
26. Ninni H. (VRL-05766) - Vennamon Häävalssi 
27. annika n (VRL-10352) - Vaniman Tuutunen 
28. Hanne (VRL-03518) - Roscoff Pianoman VH16-027-0013 
29. Petri (VRL-09141) - Gerasim 
30. Ninni H. (VRL-05766) - Harmonian Piraatti VH15-018-1654