KRJ:n alaiset koulukilpailut
Kilpailut järjestetään Hervannan Oriasemassa
Kilpailupäivä on 07.03.2016, VIP 29.02.2016 
Vastuuhenkilö Ninni H. (VRL-05766)
Tulokset arvotaan tulosautomaatilla, lyhyellä arvonnalla
Vviralliset tulokset tulevat ajallaan esille VRL:n tulosarkistoon

Max. kolme (3) hevosta / ratsastaja / luokka
Hevonen kerran (1) yhteen luokkaan, maksimissaan kahteen (2) eri luokkaan
Osallistujia otetaan jokaiseen luokkaan 30
Hevosen VH-tunnus ei pakollinen, VRL-tunnus pakollinen! 

Osallistuminen
Osallistuminen osoitteeseen hervanta@sokerihattara.net
Viestin otsikoksi KRJ 181-190
Muodossa:
Luokka [rv]
ratsastaja (VRL-*****) - hevosen virallinen nimi

Väärin ilmoittautuneet hylätään. Mikäli osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, laita ne saman luokkaotsikon alle (esim. Luokat 1 & 2)

Luokat
1. Helppo A  
2. Vaativa B  

Osallistujat / Tulokset

1. Helppo A
1. tvisha (VRL-01671) - Huvin Tornado VH16-018-0466  
2. annika n (VRL-10352) - Mehtälän Elvis  
3. Ninni H. (VRL-05766) - Kuukarin Vehmas VH16-018-0464  
4. Hanne (VRL-03518) - Riiviöiden Leonartti VH13-018-0822  
5. Miltsu (VRL-05564) - Vilijonkan Sanavalmis VH14-018-0952  
6. Ireth (VRL-03777) - Mennentullenpalatessa VH16-018-0179 
7. Ninni H. (VRL-05766) - Mörkövaaran Joviaali VH16-018-0417 
8. Satu (VRL-12808) - Runon Haaremihemmo VH15-018-0057 
9. yama. (VRL-01328) - Hengenvaaran Huispaus VH16-018-0453 
10. annika n (VRL-10352) - Vaniman Tuutunen 
11. EmmiN. (VRL-03385) - Hiarama de Camilla 
12. Siuri (VRL-11290) - Pirunkorven Ruusker VH15-018-2086 
13. tvisha (VRL-01671) - Valveuni VH16-018-0512 
14. tvisha (VRL-01671) - Sinitian Taiga VH16-018-0502 
15. Petri (VRL-09141) - Radinka 
16. EmmiN. (VRL-03385) - Ruudinnäkijä 
17. annika n (VRL-10352) - Seljasaaren Aarre 
18. Miltsu (VRL-05564) - Hupsistakeikkaa VH15-018-2473 
19. Hanne (VRL-03518) - Kalevan Joikutyttö VH12-018-0385 
20. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Juhannustoive VH16-018-0269 
21. EmmiN. (VRL-03385) - August Ferquson 
22. Siuri (VRL-11290) - Runon Kuisku VH15-018-2087 
23. Ireth (VRL-03777) - Mörkövaaran Rähähdys VH16-018-0206 
24. Mirks (VRL-06941) - Moon Salmiakkikyynel 
25. Ninni H. (VRL-05766) - Tiilikan Jörö VH16-018-0538 
26. Miltsu (VRL-05564) - Zafina v.d. Duren VH13-040-0366 
27. Siuri (VRL-11290) - Kärmeniemen Piretta VH15-018-2090 
28. yama. (VRL-01328) - Nietoksen Bellatrix 
29. Hanne (VRL-03518) - Ryövärin Tuulenruhtinas VH14-018-0286 
30. yama. (VRL-01328) - Nietoksen Verinen Paroni VH16-018-0500 

2. Vaativa B 
1. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Muskari VH16-018-0503  
2. Petri (VRL-09141) - Gerasim  
3. tvisha (VRL-01671) - Hynynen VH16-018-0501  
4. Cirus (VRL-12925) - Aviaudar Ion VH14-101-0001  
5. yama. (VRL-01328) - Hengenvaaran Huispaus VH16-018-0453  
6. Cirus (VRL-12925) - Zhanetta VH16-101-0008 
7. Ninni H. (VRL-05766) - Vennamon Häävalssi 
8. annika n (VRL-10352) - Vaniman Tuutunen 
9. Ireth (VRL-03777) - Murhayön Kirkastus VH16-018-0456 
10. Cirus (VRL-12925) - Moon Lentojätkä VH14-018-0758 
11. Ninni H. (VRL-05766) - Harmonian Piraatti VH15-018-1654 
12. Petri (VRL-09141) - Tyulpan 
13. yama. (VRL-01328) - Nietoksen Verinen Paroni VH16-018-0500 
14. Ninni H. (VRL-05766) - Ventoksen Tossunalla 
15. Siuri (VRL-11290) - Kodon Nuuttipukki VH15-018-2641 
16. Hanne (VRL-03518) - Viehättävän Ritari VH14-018-0343 
17. Miltsu (VRL-05564) - Tohveli VH15-018-0213 
18. Miltsu (VRL-05564) - Pretender Rewa VH12-034-0042 
19. Petri (VRL-09141) - Elbond Lymie 
20. Satu (VRL-12808) - Sadan Pekkanen VH15-018-1453 
21. Satu (VRL-12808) - Sadan Sota-Herra VH15-018-1285 
22. Siuri (VRL-11290) - Kettulan Sirenna VH15-018-2608 
23. annika n (VRL-10352) - Mehtälän Elvis 
24. yama. (VRL-01328) - Nietoksen Bellatrix 
25. annika n (VRL-10352) - Seljasaaren Aarre 
26. Hanne (VRL-03518) - Teerivaaran Kivimonarkia 
27. Hanne (VRL-03518) - Roscoff Pianoman VH16-027-0013 
28. Miltsu (VRL-05564) - Pihistelijä VH15-018-0214 
29. Siuri (VRL-11290) - Halluharjan Jesteri VH15-018-1839 
30. Satu (VRL-12808) - Ulapan Onnellisin VH15-018-0675