KRJ:n alaiset koulukilpailut
Kilpailut järjestetään Hervannan Oriasemassa
Kilpailupäivä on 09.03.2016, VIP 29.02.2016 
Vastuuhenkilö Ninni H. (VRL-05766)
Tulokset arvotaan tulosautomaatilla, lyhyellä arvonnalla
Vviralliset tulokset tulevat ajallaan esille VRL:n tulosarkistoon

Max. kolme (3) hevosta / ratsastaja / luokka
Hevonen kerran (1) yhteen luokkaan, maksimissaan kahteen (2) eri luokkaan
Osallistujia otetaan jokaiseen luokkaan 30
Hevosen VH-tunnus ei pakollinen, VRL-tunnus pakollinen! 

Osallistuminen
Osallistuminen osoitteeseen hervanta@sokerihattara.net
Viestin otsikoksi KRJ 181-190
Muodossa:
Luokka [rv]
ratsastaja (VRL-*****) - hevosen virallinen nimi

Väärin ilmoittautuneet hylätään. Mikäli osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, laita ne saman luokkaotsikon alle (esim. Luokat 1 & 2)

Luokat
1. Helppo A  
2. Vaativa B  

Osallistujat / Tulokset

1. Helppo A
1. Ninni H. (VRL-05766) - Mörkövaaran Joviaali VH16-018-0417  
2. Mirks (VRL-06941) - Moon Salmiakkikyynel  
3. Miltsu (VRL-05564) - Hupsistakeikkaa VH15-018-2473  
4. Miltsu (VRL-05564) - Vilijonkan Sanavalmis VH14-018-0952  
5. EmmiN. (VRL-03385) - Hiarama de Camilla  
6. annika n (VRL-10352) - Vaniman Tuutunen 
7. yama. (VRL-01328) - Nietoksen Verinen Paroni VH16-018-0500 
8. Satu (VRL-12808) - Runon Haaremihemmo VH15-018-0057 
9. Petri (VRL-09141) - Radinka 
10. EmmiN. (VRL-03385) - Ruudinnäkijä 
11. Hanne (VRL-03518) - Kalevan Joikutyttö VH12-018-0385 
12. Ninni H. (VRL-05766) - Kuukarin Vehmas VH16-018-0464 
13. EmmiN. (VRL-03385) - August Ferquson 
14. Ninni H. (VRL-05766) - Tiilikan Jörö VH16-018-0538 
15. Siuri (VRL-11290) - Kärmeniemen Piretta VH15-018-2090 
16. Hanne (VRL-03518) - Ryövärin Tuulenruhtinas VH14-018-0286 
17. tvisha (VRL-01671) - Sinitian Taiga VH16-018-0502 
18. Ireth (VRL-03777) - Mörkövaaran Rähähdys VH16-018-0206 
19. yama. (VRL-01328) - Nietoksen Bellatrix 
20. tvisha (VRL-01671) - Huvin Tornado VH16-018-0466 
21. Hanne (VRL-03518) - Riiviöiden Leonartti VH13-018-0822 
22. annika n (VRL-10352) - Mehtälän Elvis 
23. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Juhannustoive VH16-018-0269 
24. Miltsu (VRL-05564) - Zafina v.d. Duren VH13-040-0366 
25. tvisha (VRL-01671) - Valveuni VH16-018-0512 
26. annika n (VRL-10352) - Seljasaaren Aarre 
27. Ireth (VRL-03777) - Mennentullenpalatessa VH16-018-0179 
28. Siuri (VRL-11290) - Pirunkorven Ruusker VH15-018-2086 
29. yama. (VRL-01328) - Hengenvaaran Huispaus VH16-018-0453 
30. Siuri (VRL-11290) - Runon Kuisku VH15-018-2087 

2. Vaativa B 
1. Ninni H. (VRL-05766) - Ventoksen Tossunalla  
2. Satu (VRL-12808) - Sadan Pekkanen VH15-018-1453  
3. Ninni H. (VRL-05766) - Harmonian Piraatti VH15-018-1654  
4. annika n (VRL-10352) - Seljasaaren Aarre  
5. Miltsu (VRL-05564) - Pihistelijä VH15-018-0214  
6. Satu (VRL-12808) - Sadan Sota-Herra VH15-018-1285 
7. Siuri (VRL-11290) - Kodon Nuuttipukki VH15-018-2641 
8. Ireth (VRL-03777) - Murhayön Kirkastus VH16-018-0456 
9. Ninni H. (VRL-05766) - Vennamon Häävalssi 
10. Cirus (VRL-12925) - Zhanetta VH16-101-0008 
11. Miltsu (VRL-05564) - Tohveli VH15-018-0213 
12. Miltsu (VRL-05564) - Pretender Rewa VH12-034-0042 
13. Hanne (VRL-03518) - Roscoff Pianoman VH16-027-0013 
14. annika n (VRL-10352) - Vaniman Tuutunen 
15. Siuri (VRL-11290) - Kettulan Sirenna VH15-018-2608 
16. Cirus (VRL-12925) - Aviaudar Ion VH14-101-0001 
17. Petri (VRL-09141) - Tyulpan 
18. Petri (VRL-09141) - Elbond Lymie 
19. annika n (VRL-10352) - Mehtälän Elvis 
20. yama. (VRL-01328) - Nietoksen Verinen Paroni VH16-018-0500 
21. Siuri (VRL-11290) - Halluharjan Jesteri VH15-018-1839 
22. Hanne (VRL-03518) - Viehättävän Ritari VH14-018-0343 
23. Petri (VRL-09141) - Gerasim 
24. yama. (VRL-01328) - Hengenvaaran Huispaus VH16-018-0453 
25. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Muskari VH16-018-0503 
26. Satu (VRL-12808) - Ulapan Onnellisin VH15-018-0675 
27. tvisha (VRL-01671) - Hynynen VH16-018-0501 
28. yama. (VRL-01328) - Nietoksen Bellatrix 
29. Hanne (VRL-03518) - Teerivaaran Kivimonarkia 
30. Cirus (VRL-12925) - Moon Lentojätkä VH14-018-0758