KRJ:n alaiset koulukilpailut
Kilpailut järjestetään Hervannan Oriasemassa
Kilpailupäivä on 13.05.2017, VIP 30.04.2017
Vastuuhenkilö Ninni H. (VRL-05766)
Tulokset arvotaan tulosautomaatilla, lyhyellä arvonnalla
Vviralliset tulokset tulevat ajallaan esille VRL:n tulosarkistoon

Max. kolme (3) hevosta / ratsastaja / luokka
Hevonen kerran (1) yhteen luokkaan, maksimissaan kahteen (2) eri luokkaan
Osallistujia otetaan jokaiseen luokkaan 30
Hevosen VH-tunnus ei pakollinen, VRL-tunnus pakollinen! 

Osallistuminen
Osallistuminen osoitteeseen hervanta@sokerihattara.net
Viestin otsikoksi KRJ 211-230
Muodossa:
Luokka [rv]
ratsastaja (VRL-*****) - hevosen virallinen nimi

Väärin ilmoittautuneet hylätään. Mikäli osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, laita ne saman luokkaotsikon alle (esim. Luokat 1 & 2)

Luokat
1. Helppo B 
2. Helppo A   

Osallistujat / Tulokset

1. Helppo B
1. Natalia (VRL-05175) - Trick or Treat VH15-029-0192 
2. Dimma (VRL-08204) - CLAr Grigoriy VH16-001-0002 
3. Ireth (VRL-03777) - A.D. Milina VH13-089-0009 
4. Oresama (VRL-02753) - Kapteeni Kiukku 
5. VP (VRL-14355) - Vappulan Huiska VH17-018-0760 
6. Mette (VRL-13589) - Vaniljataivas
7. Oresama (VRL-02753) - Calamity Trigger VH14-104-0017
8. Mette (VRL-13589) - Haamuprinsessa
9. Enni (VRL-09601) - Ponipalleron Nismo VH17-018-0214
10. Veera Ruusula (VRL-14299) - Keväthelmiä VH17-018-0770
11. Tirppa (VRL-01317) - Kärmeniemen Knölsvan
12. Natalia (VRL-05175) - Montoya VH15-035-0091
13. mori-mori (VRL-11325) - Hirrenhiljaa VH17-018-0618
14. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sinitaivas VH17-018-0434
15. Ireth (VRL-03777) - Bonnie Dael VH17-024-0058
16. mori-mori (VRL-11325) - Kalmaliljoja VH17-018-0686
17. Mette (VRL-13589) - Mustaherukka
18. Ninni H. (VRL-05766) - Kuusniemen Ukko VH16-018-2620
19. Tirppa (VRL-01317) - Wallan Velmu
20. Ninni H. (VRL-05766) - Kuusniemen Unna VH16-018-2560
21. Ninni H. (VRL-05766) - Kuusniemen Tähtihumu
22. Enni (VRL-09601) - Fiktion Askuri VH17-018-0077
23. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
24. Oresama (VRL-02753) - Jukran Pujut
25. Natalia (VRL-05175) - Beckwith Theobald
26. mori-mori (VRL-11325) - Kaaheen Kipinäherkkä VH17-018-0685
27. VP (VRL-14355) - Vinssi VH16-018-1707
28. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marenki
29. Tirppa (VRL-01317) - Wallan Viljar
30. Veera Ruusula (VRL-14299) - Miss Dangerous Sparkle VH17-244-0006

2. Helppo A 
1. Oresama (VRL-02753) - Kapteeni Kiukku 
2. mori-mori (VRL-11325) - Kalmaliljoja VH17-018-0686 
3. Natalia (VRL-05175) - Montoya VH15-035-0091 
4. Natalia (VRL-05175) - Trick or Treat VH15-029-0192 
5. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Syysruno 
6. Dimma (VRL-08204) - CLAr Grigoriy VH16-001-0002
7. Enni (VRL-09601) - Ponipalleron Nismo VH17-018-0214
8. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Uninuttu
9. Veera Ruusula (VRL-14299) - Miss Dangerous Sparkle VH17-244-0006
10. Veera Ruusula (VRL-14299) - Kitin Lumikide VH17-018-0433
11. Ninni H. (VRL-05766) - Kuusniemen Merlin
12. Mette (VRL-13589) - 26 Reasons to Date Me
13. Mette (VRL-13589) - 23 Haircolors
14. Tirppa (VRL-01317) - Kärmeniemen Knölsvan
15. Oresama (VRL-02753) - Jukran Pujut
16. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
17. Mette (VRL-13589) - 27 Birthday Wishes
18. Oresama (VRL-02753) - Skitsahdus
19. Ninni H. (VRL-05766) - Kuusniemen Ukko VH16-018-2620
20. mori-mori (VRL-11325) - Kaaheen Kipinäherkkä VH17-018-0685
21. Iida (VRL-12244) - Fós Foléimneach VH16-069-0018
22. Natalia (VRL-05175) - Beckwith Theobald
23. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Rääväsuu
24. mori-mori (VRL-11325) - Hirrenhiljaa VH17-018-0618
25. Veera Ruusula (VRL-14299) - Keväthelmiä VH17-018-0770
26. Enni (VRL-09601) - Vaaranmaan Lemmikki VH17-018-0329
27. Tirppa (VRL-01317) - Wallan Velmu
28. VP (VRL-14355) - Kirsikkapöly VH17-018-0779
29. Tirppa (VRL-01317) - Wallan Viljar
30. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi